Porządek Nabożeństw

Nabożeństwo do św. Jana Pawła II w poniedziałki o godz. 18.00.

Boże bogaty w Miłosierdzie, z Twojej woli św. Jan Paweł II, papież, kierował całym Kościołem, spraw abyśmy dzięki Jego nauczaniu z ufnością otwierali nasze serca na działanie zbawczej łaski Chrystusa.

 

Modlitwa Różańcowa prowadzona przez członków Żywego Różańca we wtorki  o godz.18.00.

Odmawiajcie zawsze różaniec. I odmawiajcie go tak często, jak tylko możecie. Szatan stara się zawsze zniszczyć tę modlitwę, ale to mu się nigdy nie uda. To jest modlitwa Tej, która króluje nad wszystkim i wszystkimi. To Ona nauczyła nas modlić się na różańcu, tak jak Jezus nauczył nas mówić Ojcze nasz" (O. Pio).

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy o godz. 18.00.

O Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, wyjednaj nam u Serca Jezusowego te łaski, o które pokornie prosimy. Niech Twoja matczyna miłość i czuły wzrok nieustannie nam pomaga. Matko nasza Najlepsza, módl się za nami.

 

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz. 19.00 do 20.00 w kaplicy.

"Panie Boże, wierzymy i wyznajemy, że Jezus Chrystus, narodzony z Dziewicy Maryi i umęczony na krzyżu jest obecny w Najświętszym Sakramencie, * spraw, abyśmy z tego Boskiego źródła czerpali łaskę wiecznego zbawienia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen". Wpatrując sie w Ciebie i modląc się w ciszy dziękujemy, że Jesteś Jezu tak blisko nas.

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątki o godz. 18.00.

O Boże niepojęty, jak wielkim jest Miłosierdzie Twoje. JEZU, UFAM TOBIE

 

 


Litania do Bł. Bogumiła w soboty po Mszy św. wieczornej.

Wysłuchaj nas Panie, korzących się przed Tobą i za przykładem Bł. Bogumiła, wyznawcy Twego i Biskupa, otaczaj nas opieką, abyśmy przez jego wstawiennictwo otrzymali te pomoce dla duszy i ciała, o które z ufnością prosimy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE:

Droga Krzyżowa:

- dla dorosłych i dla młodzieży – Piątek - 9.00 i 19.00

- dla dzieci – Piątek - 17.00

Gorzkie Żale:

- wszystkie niedziele Wielkiego Postu – godz. 17.15