Ogłoszenia Duszpasterskie

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 lipca 2018r.

1

Trwają wakacje. Życzymy wszystkim dobrego przeżycia tego czasu wypoczynku. Pamiętajmy w czasie urlopów o niedzielnej Eucharystii i modlitwie. W miesiącach wakacyjnych nie będzie spotkań Wspólnot i Ruchów działających w naszej Parafii.

2

W miesiącach wakacyjnych Biuro Parafialne czynne będzie trzy razy w tygodniu: w poniedziałiek, środę i piątek w godz. od 10.30 do 13.00 oraz od godz. 16.30 do 18.30.

3

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie nabożeństw w naszej Parafii: Nabożeństwo do św. Jana Pawła II w poniedziałki, Różaniec we wtorki, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy, Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątki. Wszystkie Nabożeństwa odprawiamy w kościele o godz. 18.00.

4

Punkt Charytatywny w lipcu i sierpniu jest nieczynny.

5

Zapraszamy na spotkanie z Jezusem w Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od godz. 19.00 do 20.00 do kaplicy. W czasie Adoracji kapłan posługuje w konfesjonale.

6

W sobotę 28 lipca wyruszy Piesza PIELGRZYMKA Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania. Formularze zapisu dostępne w zakrystii oraz na stronie internetowej: www.zapisyppag.pl. Szczegóły i informacje u Ks. Michała oraz na facebooku: Grupa CZERWONA PPAG. Przy obrazie MB Nieustającej Pomocy wyłożone są koperty, w które można składać prośby i podziękowania, które pielgrzymi będą omadlać i zaniosą do Tronu Jasnogórskiej Pani. Za tydzień przeżyjemy  Niedzielę Pielgrzymkową – przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć dobrowolną ofiarę w celu wsparcia pielgrzymki.

7

Dziś II niedziela miesiąca – ofiary zbierane podczas wszystkich Mszy św. przeznaczone będą na cele remontowe. Trwa remont biura parafialnego. Za ofiarność Wszystkim z serca dziękujemy.

8

Bożemu miłosierdziu polecajmy wszystkich naszych drogich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

                                                                                                              Ks. Krzysztof Walkowski
                                                                                                                         Proboszcz