Ogłoszenia Duszpasterskie

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 lutego 2019r.

1

Jeszcze raz witamy Ks. Krzysztofa Kubaszewskiego, który rozpoczął posługę w naszej Parafii i życzymy Mu otwartości serca na Boże natchnienia i dobrego pobytu w naszej Rodzinie Parafialnej.

2

Jutro, w poniedziałek 11 lutego, we Wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych z naszej Parafii i tych, którzy pragną się modlić w intencji chorych, bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę św., która sprawowana będzie o godz. 10.00. W czasie tej Mszy św. zostanie udzielony Sakrament Chorych.

3

Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w poniedziałek na Mszy św. o godz.  18.30. Po Mszy św. spotkanie na plebanii.

4

W czwartek o godz. 16.30 próba chórku dziecięcego „Nutki Bogumiła”.

5

Zapraszamy wszystkich na spotkanie z Jezusem w Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od godz. 19.00 do 20.00 do kaplicy. W czasie Adoracji kapłan posługuje w konfesjonale.

6

W sobotę 16 lutego, spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 10.00 na plebanii.

7

W sobotę również o godz. 10.00 w kaplicy spotkanie ministrantów i lektorów.

8

W sobotę o godz. 11.00 natomiast, spotkanie dzieci komunijnych  w kaplicy.

9

Inforujemy, że Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony młodzieży z naszej Parafii w czwartek 25 kwietnia o godz. 17.00. Sakramentu udzieli ks. Abp Józef Kowalczyk. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17.30 i 18.30. Osoby, które miały zamówione intencje mszalne na ten dzień prosimy o kotakt z biurem parafialnym.

10

Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy VIII SP i III Gimnazjum za tydzień w niedzielę 17 lutego na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. Obecność obowiązkowa.

11

Dziś II niedziela miesiąca, ofiary składane podczas wszysykich Mszy św. przeznaczone będą na cele remontowe Parafii. Za ofiarność Wszystkim z serca dziękujemy.

12

Bożemu miłosierdziu polecajmy wszystkich naszych drogich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

                                                                                                              Ks. Krzysztof Walkowski
                                                                                                                         Proboszcz