NOWI SZAFARZE NADZWYCZAJNI KOMUNII ŚWIĘTEJ

Wielką radością naszej wspólnoty parafialnej jest to, iż w sobotę 22 maja w katedrze gnieźnieńskiej, podczas uroczystej Mszy św. dwóch naszych parafian zostało pobłogosławionych przez księdza biskupa Krzysztofa Wętkowskiego do pełnienia posługi Szafarza Nadzwyczajnego Komunii Świętej. Nowymi szafarzami zostali panowie: Jarosław Stefański i Włodzimierz Kisiel.
W niedzielę 23 maja Ks. Proboszcz podczas wszystkich Mszy św. przedstawił  parafianom nowych szafarzy. Od tego dnia będą oni posługiwać pośród chorych, a także pomagać w udzielaniu Komunii Świętej podczas Eucharystii.
Z całego serca życzymy im – u progu tej pięknej misji – by pełniona posługa rodziła dobro w ich życiu, a także całej naszej wspólnoty.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.