DZIEŃ DZIECKA Z OAZĄ DZIECI BOŻYCH

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z Oazy wraz ze swoim opiekunem, ks. Krzysztofem Pecyną, udały się na wycieczkę do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Tam wraz z przewodnikiem mogły obejrzeć ciekawy zbiór zabytkowych przedmiotów – ważnych dla sprawowania Kultu Bożego. Dzieci zobaczyły m.in. pięknie zdobione monstrancje, szaty i naczynia liturgiczne, używane kiedyś do sprawowania Mszy Świętej.
Sił wystarczyło wszystkim również do pokonania 240 schodów, by wejść na wieżę katedralną, skąd rozpościerał się piękny widok na całe Gniezno, w tym również na naszą parafię.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do naszej wspólnoty Oazy Dzieci Bożych. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.00 na plebanii.
Radujmy się razem z tego, że wszyscy jesteśmy dziećmi dobrego Boga.

A oto kilka pamiątkowych zdjęć ze wspólnego wyjścia.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.