TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA

Lektorzy z naszej parafii wzięli udział w Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Gnieźnieńskiej w piłce nożnej. Mistrzostwa były eliminacjami do ogólnopolskiego turnieju halowej piłki nożnej "Króluj nam Chryste" dla członków służby ołtarza. Turniej został rozegrany w hali sportowej w Kiszkowie.

Reprezentanci naszej parafii odpadli w fazie grupowej turnieju przegrywając z reprezentantami parafii Bł. Michała Kozala z Wągrowca (0:1) remisując z przedstawicielami parafii Bł. Michała Kozala z Gniezna (1:1) oraz  remisując z reprezentacją parafii św. Mikołaja ze Skoków (0:0). Warto zauważyć, że nasi lektorzy osiągnęli najlepszy rezultat z parafii dekanatu Gniezno II.   Można odczuwać lekki niedosyt ponieważ celem było wyjście z grupy, jednak może jedna porażka będzie zwiastunem nowych sukcesów? 

Reprezentanci naszej parafii:  Jakub Bilski, Piotr Śliperski, Rafał Olejniczak, Piotr Pękała, Wojciech Sadło, Cyprian Świercz, Michał Kosicki, Michał Łukasik, opiekunem  był Ks. Michał Szalaty.

Galeria zdjęć

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.